ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
złote PlayStation 5

40 tysięcy złotych – złote PlayStation 5 tanie nie będzie, ale zwiastuje coś innego

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Złote PlayStation 5, które przygotowywane jest przez brytyjską firmę, zostało w końcu wycenione. To, że będzie drogo, można się było spodziewać. Jednak informacja o tym, ile trzeba będzie za nową konsolę Sony zapłacić, nie jest tutaj najciekawsza. Start pre-orderów na ten „wyjątkowy” model zwiastuje bowiem coś innego. Niewykluczone, że cenę PlayStation 5 poznamy już jutro.

Złote PlayStation 5 – ile trzeba będzie zapłacić?

Wygląda na to, że niedługo o nowych konsolach Sony oraz Microsoft będziemy wiedzieć już wszystko. Microsoft ujawnił dziś wygląd oraz cenę Xbox Series S, czyli wersję next-gena bez fizycznego napędu. Wiadomo, że urządzeni pojawi się w sprzedaży już 10 listopada, więc teraz czekamy tylko na cenę Xbox Series X oraz PlayStation 5 w dwóch wersjach. Wygląda jednak na to, że prezentacja Microsoftu mogła przyśpieszyć trochę Sony. Firma TrulyExquisite, która odpowiedzialna jest za złote PlayStation 5 (oraz wersję różowe złoto i platyna), potwierdziła właśnie ceny swoich produktów. Potwierdzono także, że będzie można je zamawiać już w tym tygodniu, co może oznaczać, że cenę PlayStation 5 zobaczymy już jutro lub za kilka dni.

W końcu premiera konsoli Japończyków ma odbyć się jeszcze w tym roku, więc wypadałoby poznać w końcu jej cenę. Teraz możemy spojrzeć na to, ile przyjdzie nam zapłacić za wersję pokrytą 24-karatowym złotem. Cóż, tanio nie będzie. Sam pad DualSense ma kosztować 649 funtów (około 3200 złotych), a słuchawki 399 funtów (około 1970 złotych). Firma ma przygotować tylko 250 sztuk (na każdy rodzaj wykończenia), więc chętni powinni się śpieszyć. O ile tacy się w ogóle znajdą.

Zobacz też: Najważniejsze premiery gier w październiku – na co warto czekać?

  • Wersja PlayStation 5 złoto –  8099 funtów (około 39 960 zł)
  • PS5 różowe złoto –  8199 funtów (około 40 450 zł)
  • Wersja platynowa PlayStation 5 – 8299 funtów (około 40 950 zł)
  • Wersja PS5 Digital Edition złoto – 7999 funtów (około 39 470 zł)
  • Różowe złoto – 8099 funtów (około 39 960 zł)
  • Platyna – 8199 funtów (około 40 450 zł)

Źródło: TrulyExquisite

Sprawdź najnowsze wpisy