OnePlus to bardzo popularna firma skupiająca się na smartfonach. Jeszcze niedawno producent miał w ofercie tylko flagowce, ale ostatnio dołączył do niej średniak – OnePlus Nord. Najnowsze urządzenie giganta zostało przyjęte naprawdę ciepło, dzięki czemu ma on sporą motywację do ciągłego ulepszania swojego produktu nowymi aktualizacjami. Użytkownicy Norda właśnie doczekali się uaktualnienia, które wprowadza całkiem sporo istotnych poprawek. Wybrańcy mogą je już zainstalować.

OnePlus Nord z aktualizacją do OxygenOS 10.5.7 – co nowego?

OnePlus Nord

OnePlus bardzo dba o posiadaczy swoich smartfonów, czego doskonałym dowodem są pojawiające się regularnie aktualizacje. Niektórzy użytkownicy OnePlusa Nord z Indii i innych regionów (poza Europą) mogą już pobierać OxygenOS 10.5.7. Aktualizacja zawita do Polski i innych krajów Starego Kontynentu nieco później. Wśród nowości w oprogramowaniu należy wymienić m.in. poprawione zarządzanie baterią oraz zwiększoną stabilność sieci i połączeń Bluetooth. Warto też wspomnieć o ulepszeniach w kontekście nagrywania w 4K i 60 FPS oraz fotografowania przy użyciu obiektywu macro.

Zobacz także: Kiedy premiera OnePlusa 8T Pro? Prawdopodobnie nigdy

Jakby tego było mało, w aktualizacji dopracowano kalibrację ekranu. Wielu użytkowników Norda zgłaszało bowiem problemy z przebarwieniami wyświetlacza, ale OnePlus uspokajał, że to standard dla paneli OLED. OxygenOS 10.5.7 prawdopodobnie eliminuje tę uporczywą niedogodność. Jeśli nie możecie się już doczekać uaktualnienia, to warto regularnie sprawdzać jego dostępność w ustawieniach. Niewykluczone, że za którymś razem się pojawi.

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.