ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Specyfikacja OnePlus 8T

Kiedy premiera OnePlusa 8T Pro? Prawdopodobnie nigdy

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

OnePlus to bardzo lubiana firma, która jeszcze niedawno miała w swojej ofercie jedynie flagowce smartfony. To się zmieniło wraz z premierą OnePlusa Nord, który swoją drogą został świetnie przyjęty przez fanów marki i nie tylko. Wracając do urządzeń z najwyższej półki, osoby, które czekają na premierę OnePlusa 8T Pro, mogą się srogo rozczarować. Wszystko dlatego, że ten smartfon prawdopodobnie w ogóle nie powstanie.

Kiedy premiera OnePlusa 8T Pro?

OnePlus zazwyczaj wydawał aż cztery flagowce w roku. Model zwykły, Pro, xT i xT Pro. Wygląda na to, że w tym roku firma odpuści sobie ten ostatni wariant. Jako pierwszy doniósł o tym Max J., czyli człowiek znany ze swoich „wtyków w branży”, który już niejednokrotnie dostarczał sprawdzone informacje. Według mężczyzny „Kebab2” nie zadebiutuje. Dla przypomnienia, „Kebab” to kryptonim, pod jakim powstaje OnePlus 8T. Gdyby OnePlus 8T Pro był w planach, to firma roboczo określałaby go jako „Kebabb” – Max J. użył liczby, aby całość była mniej myląca.

Zobacz także: Niepewna premiera iPhone 12 – Apple dalej trzyma nas w niepewności

Zapytany w komentarzu o premierę OnePlusa 8T Pro, „tipster” wprost odpowiedział, że takowy smartfon nie powstanie. Dlaczego? Nie wiadomo, choć być może OnePlus zechciał nieco uporządkować swoją ofertę. Pod koniec należy wspomnieć, że choć doniesienia Maxa J. wydają się być jak najbardziej wiarygodne, tak należy pamiętać, że mimo wszystko to wciąż tylko i wyłącznie niepotwierdzone plotki. A plotki mają to do siebie, że mogą, choć wcale nie muszą okazać się prawdziwe.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy