Realme to bardzo młoda marka, która zdobywa nowych użytkowników w naprawdę imponującym tempie. Dopiero co poznaliśmy rodzinę Realme 7, w której skład wszedł Realme 7 i Realme 7 Pro, a tuż za rogiem czai się jej kolejny przedstawiciel w postaci Realme 7i. Wczoraj do Sieci trafiła jego specyfikacja, a dzisiaj pojawiły się oficjalne rendery ukazujące wygląd tego smartfona z każdej strony. Nie pozostaje nam nic innego, jak mu się dobrze przyjrzeć.

Wygląd Realme 7i – jak prezentuje się nadchodzący średniak lubianego producenta?

Wygląd Realme 7i co prawda poznaliśmy już wczoraj, ale jedynie na niskiej jakości zdjęciu. Dzisiaj za to mamy do dyspozycji oficjalne rendery, pochodzące z indonezyjskiego sklepu Lazada, który nieco nieco się pospieszył z wystawieniem smartfona na sprzedaż. Nie sposób nie zauważyć, że Realme 7i jest w zasadzie wizualnym klonem Realme 7 Pro, przez co wiele osób może mieć problem z rozróżnieniem tych urządzeń. Niemniej jednak można się było spodziewać, że Realme pójdzie w recykling.

Zobacz także: Moto G9 Plus – oto specyfikacja techniczna i zdjęcia smartfona. Jest dobrze!

Realme 7i nie ma już przed nami niemal żadnych tajemnic. Znamy już jego specyfikację i wygląd, więc jedyną niewiadomą pozostaje cena. Trzeba jednak mieć na uwadze, że Realme bardzo rozsądnie wycenia swoje smartfony, więc raczej nie będzie przesadnie drogo. Premiera Realme 7i została zaplanowana na 17 września, czyli odbędzie się już za 9 dni, w czwartek. Czekacie na prezentację? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.