Od ponad roku w aplikacji SkyCash można skorzystać z usługi Zapłać z Play. Dzięki temu klienci fioletowego operatora mogą w łatwy sposób płacić za bilety parkingowe lub komunikacji miejskiej. Teraz pierwszy bilet w SkyCash przy użyciu wspomnianej metody płatności można odebrać za 1 gr.

Promocja dla użytkowników „Zapłać z Play” w SkyCash

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie kupowały jeszcze biletów w aplikacji SkyCash przy użyciu usługi Zapłać z Play. Trzeba również posiadać ofertę abonamentową w Play lub Red Bull Mobile.

Żeby skorzystać z promocji, należy mieć aktywną usługę Zapłać z Play. Następnie wystarczy uruchomić aplikację SkyCash na smartfonie i w jej ustawieniach dodać metodę płatności fioletowego operatora oraz ją skonfigurować. W przypadku chęci doliczenia opłaty za parkowanie do rachunku Play, konieczne jest też uruchomienie usługi Mobilny Parking. Co ważne, promocja obejmuje wszystkie bilety w SkyCash. Po wyborze biletu akceptujemy standardową cenę, a zniżka zostanie później doliczona do rachunku. Dostaniemy potwierdzenie SMS-em.

Czytaj także: 2 miesiące Spotify Premium za darmo – jak skorzystać z okazji?

Jeżeli zakupiony przez nas bilet kosztuje 10 zł lub mniej, finalnie zapłacimy za niego 1 gr. W przypadku, gdy cena biletu przekracza 10 zł, to ostateczna kwota do zapłaty zostanie pomniejszona o rabat w wysokości 10 zł.

źródło: Play zdjęcie główne: SkyCash

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.