Spotify to najpopularniejszy muzyczny serwis streamingowy na świecie. Z platformy korzystają miliony użytkowników, czemu zresztą trudno się dziwić – jest bardzo wygodna, tania, a w dodatku oferuje przeogromną bazę utworów. Teraz wybrani użytkownicy mogą się załapać na aż 2 miesiące darmowego abonamentu Spotify Premium. Jak skorzystać z okazji? O tym poniżej.

2 miesiące Spotify Premium za darmo – co, jak i gdzie?

Aplikacja Spotify dla AR

Cena podstawowego abonamentu Spotify Premium wynosi 19,99 zł miesięcznie. Nie jest to dużo, ale zawsze lepiej zachować te pieniądze w kieszeni. Niecałe 40 zł (lub nawet więcej) mogą teraz oszczędzić osoby, które jeszcze nigdy nie korzystały ze Spotify w wersji płatnej, czyli Premium. Aby rozpocząć bezpłatną subskrypcję wystarczy na tej stronie kliknąć przycisk „Przejdź na Premium”, zalogować się i wybrać dowolny plan – Premium, Premium Duo, Premium dla rodziny lub Premium dla studentów.

Zobacz także: YouTube Premium to świetna usługa, dla której porzuciłbym Spotify, gdyby Google brało ją na poważnie

Z oferty można skorzystać do 15 października. Oczywiście rozpoczęcie bezpłatnego, 2-miesięcznego okresu próbnego Spotify Premium w żadnym stopniu nie zobowiązuje do odnowienia abonamentu. Po upływie tego terminu można po prostu zrezygnować, nie płacąc ani złotówki. Opcja anulowania subskrypcji jest dostępna w ustawieniach – poradnik na temat tego zagadnienia widnieje na stronie pomocy Spotify. Skorzystacie, czy może wolicie inne muzyczne serwisy streamingowe? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Spotify

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.