Zagadka: jakie urządzenie zapowiada Qualcomm? G Flex 2, G4 czy może coś spoza LG?

Newsy

qualcomm snapdragon 800 zagadka

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Producenci mobilnych urządzeń już szykują się do swoich konferencji na targi CES w Las Vegas. A co robią firmy tworzące do nich podzespoły? Zapowiadają urządzenia, które zostaną zaprezentowane właśnie za niecały tydzień. Tak zrobił Qualcomm na swoim profilu na Facebooku i naszym zadaniem jest odgadnąć co to za smartfon.

 

Zagadka wygląda następująco: daną mamy grafikę z początku newsa oraz informację, że sercem tego urządzenia jest Snapdragon 800. Nie zostało niestety powiedziane czy jest to rodzina jednostki czy właśnie konkretny model procesora. To by było na tyle z podpowiedzi. Na pierwszy rzut oka widać klawisze na plecach tego urządzenia, a więc nasuwa się myśl, że jest to LG. Pytanie czy to G4? Biorąc pod uwagę, że może to być faktycznie Snapdragon 800 to ta propozycja odpada. Drugie podejrzenie to G Flex 2. Ten model nie musi być demonem szybkości, a omawiana jednostka z pewnością zaspokoi potrzeby użytkowników. W końcu tutaj chodzi głównie o elastyczność. Jednak pamiętajmy, że to nie tylko domena LG, iż przyciski znajdują się na plecach. Zdarzali się także inni producenci wykorzystujący ten manewr.

 

W takim razie zadanie dla Was. Odgadniecie co to za model? Rozwiązanie zagadki już za tydzień.

 

 

źródło: Androidbeat


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x