qualcomm snapdragon 800 zagadka

 

Producenci mobilnych urządzeń już szykują się do swoich konferencji na targi CES w Las Vegas. A co robią firmy tworzące do nich podzespoły? Zapowiadają urządzenia, które zostaną zaprezentowane właśnie za niecały tydzień. Tak zrobił Qualcomm na swoim profilu na Facebooku i naszym zadaniem jest odgadnąć co to za smartfon.

 

Zagadka wygląda następująco: daną mamy grafikę z początku newsa oraz informację, że sercem tego urządzenia jest Snapdragon 800. Nie zostało niestety powiedziane czy jest to rodzina jednostki czy właśnie konkretny model procesora. To by było na tyle z podpowiedzi. Na pierwszy rzut oka widać klawisze na plecach tego urządzenia, a więc nasuwa się myśl, że jest to LG. Pytanie czy to G4? Biorąc pod uwagę, że może to być faktycznie Snapdragon 800 to ta propozycja odpada. Drugie podejrzenie to G Flex 2. Ten model nie musi być demonem szybkości, a omawiana jednostka z pewnością zaspokoi potrzeby użytkowników. W końcu tutaj chodzi głównie o elastyczność. Jednak pamiętajmy, że to nie tylko domena LG, iż przyciski znajdują się na plecach. Zdarzali się także inni producenci wykorzystujący ten manewr.

 

W takim razie zadanie dla Was. Odgadniecie co to za model? Rozwiązanie zagadki już za tydzień.

 

 

źródło: Androidbeat

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.