ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Motorola ulepsza Moto G 2014 – dodaje brakujący moduł LTE i powiększa akumulator, ale czemu tak po cichu?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
Motorola Moto X Moto G 2014

Motorola nie wydaje dużo urządzeń. Można to chwalić jak i karcić, ale z pewnością trudno zaprzeczyć temu, że to, co już zaprezentują jest dobre. Doskonałym, jak nie najlepszym tego przykładem jest Moto G, która już doczekała się drugiej generacji, ale niestety nie bez pewnych braków. Teraz najprawdopodobniej zostały one uzupełnione.

Potencjalni użytkownicy drugiej generacji Moto G najbardziej narzekają na to, że ten model w stosunku do poprzednika nie został wyposażony w moduł LTE. Pierwsza wersja również na początku nie posiadała takiego elementu, ale Motorola z czasem przedstawiła i taką odmianę. Teraz najprawdopodobniej czeka to samo Moto G 2014, gdyż brazylijska strona producenta została wzbogacona o kilka informacji:

motorola moto g 2014 2nd lte

Tak, dobrze widzicie. Moto G 2014 będzie posiadać moduł LTE, ale to nie koniec zmian. Drugim usprawnieniem jest większy akumulator, który urósł o 320 mAh do rozmiarów 2390 mAh. Pozostałe dane techniczne wyglądają identycznie, a więc ponownie Motorola pokazuje, że jest to lekkie usprawnienie.

Pojawia się pytanie: to nie błąd? Osobiście nie sądzę i już niedługo taka wersja Moto G może pojawić się w sprzedaży. Jesteście zainteresowani jej kupnem czy wciąż czegoś Wam brakuje w tym modelu?

źródło: AndroidPolice

Sprawdź najnowsze wpisy