HTC Hima (M9) – następca One może zostać ujawniony już za tydzień, znamy specyfikację!

Newsy

htc one m9 koncept

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

HTC Hima (M9) – smartfon, którego zadaniem jest wprowadzić firmę ponownie na sam szczyt po średnio dobrze przyjętym One (M8). Tajwańczycy mają na to ogromne szanse, gdyż według obecnie zebranych informacji nie pędzą w pełni za cyframi na papierze, a stawiają na wydajność.

 

Jaki sposób na sukces znalazło HTC dla swojego flagowego smartfonu? Otóż zerknijcie na ujawnioną w AnTuTu specyfikację:

 

  • układ Snapdragon 810 z 3 GB RAM;
  • 5-calowy wyświetlacz FullHD;
  • aparaty: 20,7 MPx i 13 MPx;
  • Android 5.0.1 Lollipop z SenseUI 7.0.

 

Ogromna moc obliczeniowa połączona z wyświetlaczem FullHD, a nie QHD jak to teraz planuje konkurencja. Do tego sam ekran nie urośnie i w porównaniu do Galaxy S6, G4 czy też Xperii Z4 najprawdopodobniej będzie wersją mini, ale niestety nie wiemy czy HTC postanowiło zmniejszyć ogromne ramki wokół wyświetlacza. Do Sieci dzisiaj również dostała się następująca grafika mająca teoretycznie przedstawiać model Hima (na początku newsa jest jedynie koncept):

 

htc hima one m9

 

Czy Tajwańczycy postanowili aż tak radykalnie zmienić design? Tego nie wiemy, ale najprawdopodobniej dowiemy się bardzo szybko, gdyż premiera następcy One datowana jest na 6 stycznia, a więc targi CES w Las Vegas. Co ciekawe, premiera SenseUI 7.0 będzie miała miejsce dopiero w lutym, podczas MWC. Co uważacie o HTC Hima (M9)?

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x