Specyfikacja OnePlus 8T przedostała się do sieci i jeżeli okaże się prawdziwa, to będziemy mogli powiedzieć o kolejnym flagowcu producenta, że spełnia oczekiwania. Wprawdzie jest kilka elementów, które nie do końca mogą pasować użytkownikom, ale przynajmniej jeden z punktów specyfikacji wygląda wyjątkowo ciekawie. Wyświetlacz smartfona zdaje się nie mieć żadnych zaokrągleń, więc fani tego typu rozwiązania będą w pełni usatysfakcjonowani.

Specyfikacja OnePlus 8T

Specyfikacja OnePlus 8T
Wizualizacja OnePlus 8T

OnePlus przyzwyczaił nas do tego, że ich odświeżone wersje smartfonów, pojawiają się jesienią. Wygląda na to, że w tym roku będzie podobnie. Niewykluczone, że model 8T zobaczymy już pod koniec września lub na samym początku października. Do sieci przedostało się także wizualizacja modelu. Jeżeli jest ona prawdziwa, to sprzęt będzie wyposażony w płaski ekran, co z pewnością wiele osób ucieszy. Da się zauważyć, że użytkownikom brakuje tego typu wyświetlaczy w sprzętach z wyższej półki. Trzeba więc mieć nadzieję, że OnePlus w nowej wersji, taki właśnie będzie.

Sama specyfikacja OnePlus 8T nie jest jeszcze w pełni znana, ale kilka jej elementów już pojawiło się w sieci. Jeżeli chodzi o podzespoły, to możemy liczyć na procesor Qualcomm Snapdragon 865+. Do tego dojdzie 8 GB RAM oraz minimum 128 GB na dane dla użytkowników. Skoro premiera przewidziana jest na jesień, to można także zakładać, że urządzenie na rynku pojawi się już z Android 11 na pokładzie. Wyświetlacz AMOLED ma mieć przekątną 6,55 cala i oferować odświeżanie na poziomie 120 Hz. Na pleckach pojawią się cztery obiektywy – 48, 16 (szeroki kąt), 5 (makro) oraz 2 Mpix (głębia).

Zobacz też: The Last of Us 2 z ciekawym sukcesem.

Widać więc, że specyfikacja OnePlus 8T prezentuje się naprawdę ciekawie. Zobaczymy, czy faktycznie taka będzie. Jednak dobre wiemy, że ważniejsza tutaj będzie cena sprzętu. Ostatnie flagowce producenta do tanich nie należały. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie jednak odrobinę taniej.

Źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.