ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy Note10

Seria Galaxy Note10 otrzymuje aktualizację do One UI 2.5

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung to prawdziwy gigant, który ma w swoim portfolio wiele przeróżnych smartfonów. Ostatnio pisałem, że rodzina Galaxy S10 otrzymała aktualizację do wyczekiwanego One UI 2.5. Posiadacze urządzeń z linii Galaxy Note10 nie musieli długo czekać, bo nowa wersja oprogramowania zawitała właśnie także do nich. Pierwsi użytkownicy mogą już instalować uaktualnienie.

Smartfony z rodziny Samsung Galaxy Note10 nareszcie z aktualizację do oczekiwanego One UI 2.5

Samsung galaxy note10 lite one ui 2.5

One UI 2.5 trafiło już do niektórych posiadaczy Galaxy Note10 (SM-N970F), Galaxy Note10+ (SM-N975F), Galaxy Note10+ 5G (SM-N976B) i Galaxy Note10 Lite. Trzeba jednak zaznaczyć, że aktualizacja jest rozprowadzana falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają ją w tym samym czasie. Mówiąc prościej – każdy użytkownik któregokolwiek z wymienionych wyżej smartfonów powinien móc zainstalować nowe uaktualnienie w ciągu tygodnia lub dwóch.

Zobacz także: Premiera Samsung Galaxy Z Fold2 – ulepszony w każdym calu!

Lista zmian i nowości w oprogramowaniu jest identyczna, jak w przypadku rodziny Galaxy S10. Należy tu zatem wspomnieć m.in. o wsparciu dla bezprzewodowego połączenia z Samsung DeX i Bitmoji na ekranie Always-on-Display. Co ciekawe, w najnowszej aktualizacji Koreańczycy zawarli także wrześniowe poprawki zabezpieczeń. Jeśli nie możecie się już doczekać, aż One UI 2.5 trafi na wasze smartfony, to nie pozostaje wam nic innego, jak regularne sprawdzanie dostępności uaktualnienia w ustawieniach. Kto wie, może za którymś razem akurat się pojawi?

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy