Epic Games Store to stosunkowo młoda platforma dla graczy pecetowych, będąca największym konkurentem szalenie popularnego Steama. Usługa Epic Games zdobywa nowych użytkowników głównie dzięki rozdawnictwu – w przeszłości firma udostępniła już za darmo takie hity jak m.in. GTA V, Kingdom Come: Deliverance czy Civilization VI. Teraz z kolei bez żadnych opłat można pobrać Into The Breach – świetną grę niezależną.

Into The Breach za darmo od Epic Games – jak pobrać grę?

Into The Breach za darmo Epic Games Store

Into The Breach jest wysoko ocenianą grą indie od studia Subset Games, czyli twórców popularnego Faster Than Light. To strategiczna turówka, w której przejmiemy kontrolę nad potężnymi mechami, by stawić czoła kosmitom. Co ciekawe, wyzwania w grze są generowane losowo, dzięki czemu Into The Breach można przechodzić kilka razy i z każdą próbą doświadczać czegoś nowego. To świetne rozwiązanie, które wielu graczy z pewnością doceni.

Zobacz także: Nintendo umożliwia anulowanie preorderów w eShopie – lepiej późno, niż wcale

Regularna cena opisywanej produkcji w Epic Games Store wynosi 53,99 zł, ale na szczęście od dziś do 10 września do godziny 17:00 można ją pobrać całkowicie za darmo. W tym celu należy udać się na jej podstronę w sklepie i wcisnąć duży fioletowy przycisk z napisem „Pobierz”. Po wykonaniu tej czynności gra zostanie przypisana do konta na zawsze i będzie ją można ściągnąć o każdej porze dnia i nocy. Skorzystacie z okazji, czy Into The Breach to nie wasze klimaty? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Epic Games Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.