ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy S10

One UI 2.5 trafia na smartfony z rodziny Samsung Galaxy S10

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung to niesamowicie popularny producent smartfonów, który ma w swojej ofercie wiele przeróżnych modeli, zaczynając od budżetowców, a na flagowcach kończąc. Zeszłoroczna seria Galaxy S10 cieszy się sporym zainteresowanie do dzisiaj. Wybrani posiadacze któregokolwiek z jej reprezentantów (poza Galaxy S10 Lite) z pewnością się ucieszą, bo Samsung udostępnił już przeznaczoną dla nich aktualizację do One UI 2.5. Nowa wersja oprogramowania przynosi wiele ciekawych nowości.

Seria Galaxy S10 z aktualizacją do One UI 2.5

smartfon do 2500 zł - galaxy s10e

Uaktualnienie do One UI 2.5 trafiło już do niektórych użytkowników Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+ i Galaxy S10 5G. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem Samsunga, czyli obejdzie się bez przykrych niespodzianek (np. w postaci błędów), to pozostali posiadacze tych smartfonów powinni otrzymać aktualizację w ciągu tygodnia lub dwóch.

Zobacz także: Samsung Galaxy Book Flex 5G – S Pen, sieć 5G i nowy Intel na pokładzie

Oprogramowanie waży 963 MB i zostało oznaczone trzema różnymi numerami (inny dla każdego modelu) – G973FXXU8DTH7, G973FOXM8DTH7 i G973FXXU8DTH7. Wśród nowości znalazły się m.in. takie aspekty jak wsparcie dla bezprzewodowego połączenia z Samsung DeX, naklejki Bitmoji na ekranie Always-on-Display i dzielona klawiatura w trybie poziomym. Pojawiły się też informacje o połączeniach Wi-Fi (jeśli są dostępne) i wiele, wiele więcej. Warto wspomnieć, że aktualizacje do One UI 2.5 dostał już składany Galaxy Z Flip, a także smartfony z rodziny Galaxy S20.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy