ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Orange Flex 300 GB

Orange Game Pass – Flex z nową usługą i niefortunna nazwą

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Orange Game Pass to nowa usługa dla osób, które korzystają z opcji Flex u pomarańczowego operatora. Jednak jej nazwa może być odrobinę myląca, bo przecież mamy już Game Pass od Microsoftu. Niestety, ale te dwie usługi różni wszystko, a łączy jedynie nazwa. Jednak oferta od Orange może być interesująca dla wszystkich tych, którzy chcą oszczędzić pakiet danych w ramach swojego planu.

Orange Game Pass we Flex

Orange Game Pass we Flex
Orange Game Pass we Flex

Pomarańczowy operator wchodzi na nowe dla siebie terytorium, czym jednocześnie udowadnia, że rynek gier mobilnych jest coraz silniejszy. We Flex można już korzystać z kilku podobnych opcji do tej, która jest tutaj opisywana. Chodzi o pakiety, które pozwalają na oszczędzanie danych, a konkretniej Social Pass, Video Pass oraz Music Pass. I tutaj nazwa nowej usługi pasuje idealnie, choć może być dla niektórych graczy myląca. Jednak Orange Game Pass jest warte zainteresowania, a szczególnie wtedy, kiedy korzysta się z konkretnych serwisów lub gier.

Liczba parterów, która obecnie jest dostępna w usłudze, może nie oszałamia, ale z czasem ma ich być więcej. Na ten moment są to Twitch, Discord, Pokemon GO, Harry Potter Wizards Unite oraz Clash Royale. Wykupując dostęp do Orange Game Pass, dane komórkowe nie będą „schodziły” z pakietu, kiedy będzie się korzystało z wyżej wymienionych programów i gier. Ile trzeba zapłacić za dostęp do Game Pass w Orange Flex? Ceny prezentują się następująco:

  • 1 dzień za 1 zł – to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą przetestować usługę, żeby sprawdzić ile GB uda im się „zaoszczędzić”
  • 7 dni za 5 zł – przygotowany dla osób, które planują maraton gamingowy lub bardziej intensywne granie np. w trakcie weekendu
  • 30 dni za 10 zł – dla każdego mobilnego gracza, który regularnie korzysta z serwisów dostępnych w ramach Passa (ten wariant dostępny jest również w opcji odnawialnej).

Zobacz też: Darmowe GB od Orange na początek roku.

Po sprawdzenie pakietu można samodzielnie przekonać się, ile danych zaoszczędziliśmy. Żeby to zrobić, należy wejść w do aplikacji Orange Flex i zakładki „Zużycie danych”. Tam pojawi się nowa kategoria „Gry”, gdzie wszystko będzie wyjaśnione. We wrześniu, osoby należące do Klub Flex, będą mogły skorzystać z promocji i wykupić Game Pass na okres 30 dni za 5 złotych.

Źródło: Orange Informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy