Huawei przedstawia Ascenda GX1 czyli łakomy kąsek dla wielbicieli dużych ekranów

Newsy

huawei_ascend_gx1_official

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 
GX1 to phablet mający wypełnić niszę w portfolio producenta. Mimo dużego sześciocalowego ekranu to wciąż średnia półka. Huawei chce nam dać urządzenie wyglądające na dużo droższe niż jest w rzeczywistości i udaje mu się to całkiem nieźle.

 

GX1 posiada sześciocalowy ekran IPS HD, 64 bitowego Snapdragona 410 1,2 GHz i 1 GB pamięci operacyjnej. Cieszy szczególnie zastosowanie procesora od Qualcomma, a nie popularnego MediaTeka. Dodatkowo, kamera 8 Mpx, LTE, NFC, Dual SIM i bateria 3500 mAh. Najbardziej atrakcyjnym elementem urządzenia jest cena, która ma wynosić około 220 dolarów. Będzie to na pewno konkurencyjny smartfon, szczególnie dla osób szukających dużego ekranu za rozsądne pieniądze.

 

gsmarena_001

Źródło: GSMarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x