amazon android

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Nie tylko Google postanowiło uraczyć swoich fanów atrakcyjnymi promocjami w swoim sklepie. Taki sam albo i lepszy ruch zrobił Amazon, który również ma swój własny market z aplikacjami. Jednak tutaj nie mówimy o niższych cenach, a o ich całkowitym zlikwidowaniu.

 

Zastanawiacie się jak dostać te aplikacje? Nic prostszego, wystarczy pobrać aplikacje łączącą się ze sklepem Amazon (Klik!) i znaleźć interesujący nas tytuł. Przykładowe i polecane programy możecie przejrzeć na następującej stronie internetowej: Klik!

 

Co mnie najbardziej urzekło? Oto lista aplikacji, które uważam za godne uwagi:

 

  • Fleksy – jedna z najlepszych klawiatur na smartfony. 
  • Wolfram Alpha – najbardziej zaawansowany kalkulator, studentom chyba nie trzeba przedstawiać?
  • Five Nights at Freddy’s – jedna z najciekawszych gier ostatniego czasu typu „horror”.
  • Worms 3 – robaczki znowu w akcji, ktoś nie zna tej serii?
  • Farming Simulator 2014 – z tego, co się orientuję to również dużo ludzi zainteresuje się tą pozycja.
  • Endomondo – w wersji „pro” oczywiście, być może łatwiej będzie postanowienia noworoczne wypełnić?

 

To tylko wybrane tytuły, które wpadły mi w oko. Oczywiście w samej aplikacji znajdziecie jeszcze więcej darmowych gier i programów niż na powyższej stronie internetowej. W takim razie piszcie w komentarzach jakie aplikacje wyszukaliście.

 

 

Podziękowania dla PiX za informację.

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.