Realme to stosunkowo młoda firma, która zdobywa popularność w zastraszająco szybkim tempie. Dowodzi temu dzisiejsze ogłoszenie, z którego dowiedzieliśmy się, że ze smartfonów marki korzysta już o 5 milionów osób więcej niż w zeszłym miesiącu. To wynik, z którego Realme zdecydowanie może być dumne. Niejedna firma chciałaby notować podobne przyrosty.

Kolejny kamień milowy Realme – tym razem 45 milionów użytkowników

W zeszłym miesiącu Realme pochwaliło się, że ma już 40 milionów użytkowników na całym świecie. Dziś, dzień przed premierą Realme 7 i Realme X7 Pro, firma zdradziła, że powiększyła ten wynik o 5 milionów. Nie byłoby w tym nic przesadnie imponującego, gdyby nie fakt, że zajęło jej to jedynie miesiąc i to w dodatku w okresie pandemii koronawirusa. Producent podzielił się „dobrą nowiną” na chińskim portalu Weibo.

Zobacz także: Huawei potwierdza swoje plany względem Harmony OS dla smartfonów

Realme ma bardzo ambitne plany – firma nie zamierza spoczywać na laurach i z czasem planuje znaleźć się w czołówce, sprzedając 100 milionów smartfonów rocznie. Na 2020 rok marka objęła nieco bardziej przyziemny cel, bo chce „upłynnić” jedynie 50 milionów smartfonów. Aktualnie do osiągnięcia upragnionego wyniku brakuje jej tylko 5 milionów, więc niewykluczone, że do końca roku Realme zauważalnie pobije swoje oczekiwania. Czy tak rzeczywiście będzie? Cóż, pożyjemy, zobaczymy. A wy dołożyliście swoją cegiełkę do statystyk tytułowej firmy? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.