Samsung Internet jest jedną z najbardziej popularnych przeglądarek internetowych dostępnych na Androida. O jakości tej aplikacji dużo mówi fakt, że nawet osoby, które nie mają smartfona Samsunga, bardzo chętnie po nią sięgają. Jest to niezwykle funkcjonalna przeglądarka, która pod względem możliwości już dawno pozostawiła Chrome w tyle. Samsung jednak nie zamierza zwalniać i wciąż ją udoskonala i dodaje jej nowe możliwości.

Samsung Internet z ulepszonym trybem ciemnym

Samsung Internet z ulepszonym trybem ciemnym

Według ostatniego raportu z Sammobile Samsung Internet w najnowszej wersji, czyli v12.1.2.5 można już oficjalnie pobrać. Aktualizacja optymalizuje graficznie tryb ciemny interfejsu użytkownika w celu poprawy widoczności i poprawy obsługi programu. Dodatkowo rozwiązany zostaje problem z powiększaniem obrazu w trybie deskoptowym, który występował od jakiegoś czasu w przeglądarce Koreańczyków. Dzięki tej aktualizacji Samsung wyeliminował również błąd, który powodował ogólne błędy i awarie aplikacji podczas przełączania się z odtwarzania wideo typu obraz w obrazie na pełnoekranowy odtwarzacz. W aktualizacji poprawiono również dokładność geolokalizacji w programie. Wraz z tymi wszystkimi ulepszeniami, wersja 12.1.2.5 programu zawiera szereg mniejszych poprawek błędów i optymalizacji wydajności.

Zobacz też: Zarabianie przez internet – jak zacząć, wady i zalety poszczególnych sposobów

Aktualizacja Samsung Internet jest już dostępna w Sklepie Play i Samsung Galaxy Store. Warto jednak pamiętać, że jest wdrażana etapami i powinna dotrzeć do wszystkich użytkowników w najbliższych dniach. Dlatego też część użytkowników wciąż nie będzie miała dostępu do najnowszej wersji. Ma to uchronić większość przed ewentualnymi błędami, które mogłyby się pojawić podczas użytkowania programu. Dzięki takiej zagrywce dotknięta będzie nimi jedynie niewielka grupa odbiorców.

Źródło: Sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.