Star Wars: Knights of the Old Republic ląduje w Sklepie Play!

Gry

31112723

 
Pod koniec roku dostajemy masę niespodzianek od producentów gier. Najpierw „Gra o Tron”, Hearthstone i WoT: Blitz, a teraz Gwiezdne Wojny. Knights of the Old Republic to kultowy tytuł RPG znany wszystkim fanom gatunku. Dostajemy pełnowymiarową grę wprost z pecetów bez żadnych cięć i ograniczeń. Grafika się co prawda zestarzała, ale na niewielkich ekranach smartfonów nie powinno to sprawić żadnych problemów.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Co więcej, tytuł wspiera kontrolery dzięki czemu zabawa będzie jeszcze wygodniejsza. Za KotOR przyjdzie nam zapłacić ponad 17 zł w ramach 50% obniżki. Jeśli chcemy pobrać tą produkcję należy się śpieszyć, aby załapać się na niższą cenę. Tytuł godny polecenia nie tylko fanom uniwersum Gwiezdnych Wojen, ale także maniakom gier RPG.

 

 SW: KotOR w Sklepie Play!

 

kotor_2

Źródło: Google Play


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x