Motorola Android Event: 10 września w San Francisco

Newsy

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]
Prawdopodobnie 10 września będziemy świadkami jednego z najważniejszych wydarzeń tego roku w dziedzinie Androida. Motorola właśnie na ten dzień planuje swoją konferencję prasową w San Francisco, na której mogą być zaprezentowane nawet cztery telefony z systemem Google.
Dla przypomnienia są to kolejno:

 

Motorola Sholes

Tego czego możemy być pewni, to prezentacji co najmniej jednej słuchawki z Androidem. Jest wiele spekulacji, że już za dwa tygodnie zobaczymy oficjalnie Motorolę Morrison i rewolucyjną Sholes – to są jednak tylko przypuszczenia. Jak informowaliśmy dwa dni temu – jeden z dokumentów wskazywał datę premiery Sholes na koniec października.
Jak do tej pory nie udało się ustalić czy Motorola posiada w zanadrzu jeszcze jakiekolwiek telefony o których nie było dotychczas żadnego przecieku. (do tej pory były tylko informacje o anulowaniu dwóch prototypów) Tak więc na liście telefonów do prezentacji może być nawet więcej niż cztery różne modele.

Motorola Heron

Dla samej Motoroli, Android to ostatnia deska ratunku. Od samego początku kryzysu ekonomicznego firma boryka się z niemałymi problemami finansowymi przez co o mało nie doszło do bankructwa. Android i data 10 września będą więc rozstrzygać dalsze losy Motoroli, można by rzec – „być albo nie być”.

Motorola Calgary

Póki co pozostaje nam cierpliwie czekać na 10 września. Przy okazji już teraz zapraszamy do częstych odwiedzin naszego portalu na którym na bieżąco będziemy relacjonować to wydarzenie.

Motorola Morrison

Skomentuj na Największym Polskim Forum Android


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x