Prawdopodobnie 10 września będziemy świadkami jednego z najważniejszych wydarzeń tego roku w dziedzinie Androida. Motorola właśnie na ten dzień planuje swoją konferencję prasową w San Francisco, na której mogą być zaprezentowane nawet cztery telefony z systemem Google.
Dla przypomnienia są to kolejno:

 

Motorola Sholes

Tego czego możemy być pewni, to prezentacji co najmniej jednej słuchawki z Androidem. Jest wiele spekulacji, że już za dwa tygodnie zobaczymy oficjalnie Motorolę Morrison i rewolucyjną Sholes – to są jednak tylko przypuszczenia. Jak informowaliśmy dwa dni temu – jeden z dokumentów wskazywał datę premiery Sholes na koniec października.
Jak do tej pory nie udało się ustalić czy Motorola posiada w zanadrzu jeszcze jakiekolwiek telefony o których nie było dotychczas żadnego przecieku. (do tej pory były tylko informacje o anulowaniu dwóch prototypów) Tak więc na liście telefonów do prezentacji może być nawet więcej niż cztery różne modele.

Motorola Heron

Dla samej Motoroli, Android to ostatnia deska ratunku. Od samego początku kryzysu ekonomicznego firma boryka się z niemałymi problemami finansowymi przez co o mało nie doszło do bankructwa. Android i data 10 września będą więc rozstrzygać dalsze losy Motoroli, można by rzec – „być albo nie być”.

Motorola Calgary

Póki co pozostaje nam cierpliwie czekać na 10 września. Przy okazji już teraz zapraszamy do częstych odwiedzin naszego portalu na którym na bieżąco będziemy relacjonować to wydarzenie.

Motorola Morrison

Skomentuj na Największym Polskim Forum Android

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).