T-Mobile ogłosił dzisiaj o promocyjnym rozdaniu na koniec wakacji – klienci operatora mogą otrzymać pakiet 10 GB internetu za darmo. Ze skorzystaniem z promocji warto się jednak pospieszyć, ponieważ promocyjne gigabajty można aktywować tylko do końca sierpnia.

Jak aktywować darmowe 10 GB internetu na koniec wakacji od T-Mobile?

t-mobile 10 gb koniec wakacji

Z promocji na koniec wakacji mogą skorzystać klienci T-Mobile, którzy posiadają ofertę typu MIX lub taryfę na kartę. Pakiet 10 GB internetu można aktywować od jutra, 29 sierpnia, do poniedziałku 31 sierpnia. Pakiet jest ważny przez 7 dni od momentu aktywacji, a każdy klient z promocji może skorzystać tylko raz.

Zazwyczaj w przypadku tego typu promocji T-Mobile zachęca do aktywacji bonusu w aplikacji Mój T-Mobile. Przykładem mogą być cykliczne bonusy w ramach akcji Happy Fridays. Tym razem jest jednak inaczej. Żeby aktywować darmowe 10 GB internetu, należy wysłać SMS o treści TAK pod numer:

  • 80401 – w przypadku użytkowników T-Mobile na kartę
  • 80404 – w przypadku osób korzystających z oferty MIX

Czytaj także: T-Mobile ostrzega przed wyłudzeniami SMS – „otrzymaliśmy wiele zgłoszeń”

T-Mobile przygotowywało w ostatnich miesiącach podobne promocje m.in. z okazji takich świąt, jak Dzień Emoji czy Dzień Przyjaźni. Operator zachęca do odwiedzenia swojej strony internetowej w celu zapoznania się ze szczegółami promocyjnych ofert.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.