Call of Duty: Black Ops Cold War to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Jej premiera odbędzie się już 13 listopada, jednak wcześniej będą miały miejsce testy beta. Z czasem będą mogły w nich wziąć udział wszystkie zainteresowane osoby, aczkolwiek pierwszeństwo przypada graczom, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe na dowolną edycję. Jest jednak sposób, aby uzyskać wczesny dostęp do bety bez wydawania pieniędzy. Jaki? Wystarczy wygrać jeden z dziesięciu tysięcy kluczy, które Activision rozda w ten weekend.

Rozdawnictwo 10 tysięcy kluczy do bety Black Ops Cold War

Call of Duty Black Ops Cold War beta

Call of Duty: Black Ops Cold War będzie FPS-em z krwi i kości. W grze znajdzie się kampania dla jednego gracza, tryb multiplayer oraz zombie. Rozgrywkę wieloosobową będzie można przetestować w becie, której daty rozpoczęcia Activision jeszcze nie ogłosiło. Aby wygrać jeden z dziesięciu tysięcy kluczy, wystarczy o 10:00 w niedzielę (30.08) oglądać mistrzostwa Call of Duty League na oficjalnej stronie turnieju. Ponadto trzeba posiadać konto Call of Duty i połączyć je ze stroną Call of Duty League lub w aplikacji Call of Duty Companion App. Na końcu należy jeszcze wybrać platformę, na której gramy.

Zobacz także: Games with Gold we wrześniu – Microsoft oddaje 4 tytuły w ręce graczy

Kody do bety Black Ops Cold War zostaną rozlosowane pomiędzy osobami oglądającymi transmisję na żywo na stronie Call of Duty League. Kluczy trochę jest, więc szansa na wygraną wydaje się być całkiem duża. Nie zaszkodzi spróbować – a nuż się uda.

Źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.