iPhone’y to niesamowicie popularne smartfony od Apple. Firma każdego roku wydaje na rynek nowe modele, a już za niedługo poznamy wyczekiwaną rodzinę iPhone 12. Osoby z branży odradzają jednak zakup któregokolwiek z jej przedstawicieli. W zamian polecają poczekać na premierę serii iPhone 13, która ma przynieść o wiele więcej nowości niż smartfony zaplanowane na ten rok.

Planujesz zakup iPhone’a 12? Być może lepiej sobie odpuścić

iPhone 12

Wiele osób nie może się doczekać premiery rodziny iPhone 12. Choć smartfony zapowiadają się intrygująco, Ross Young, czyli mężczyzna znany ze swoich „wtyków w branży”, mocno sugeruje odpuścić sobie tę generację. Wszystko dlatego, że smartfony z serii iPhone 13 mają mieć m.in. małą dziurkę zamiast wielkiego notcha, znacznie bardziej adaptacyjne odświeżanie oraz LTPO (Low Temperature Polycrystalline Oxide), czyli niskotemperaturowy wyświetlacz z tlenku polikrystalicznego.

Zobacz także: [Promocje dnia] Apple iPhone 11 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 8.0, HP Pavilion 15 i więcej świetnych ofert!

Ponadto tipster uważa, że odświeżanie 120 Hz w iPhone’ach 13 może działać przy wszystkich rozdzielczościach. Same ekrany również mają doczekać się sporych usprawnień, choć niestety nie poznaliśmy żadnych szczegółów. Ross Young nie jest jedynym, który odradza zakup tegorocznych iPhone’ów. Użytkownik Twittera skrywający się pod nazwą @LeaksApplePro, który już nie raz dostarczał sprawdzone informacje, podziela jego zdanie. A wy czekacie na premierę serii iPhone 12? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.