ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Android.com.pl w mediach społecznościowych

Autor: Jakub Bereziewicz Kategoria: Newsy

Jeśli już znaleźliście się na tej stronie zapewne poszukujecie informacji na temat systemu operacyjnego Android. Świetnie się składa, ponieważ niniejszy portal kompleksowo zajmuje się tym właśnie tematem.

Zapraszamy więc do śledzenia nas przez wszelkiego rodzaju media społecznościowe. Póki co zamieszczamy na nich dość podobne treści, jednak niedługo będziecie mogli zauważyć pewne różnice.

  • Facebook – to nasze główne i najpopularniejsze konto. Znajdziecie tu codziennie 1-2 linki do najciekawszych artykułów oraz co jakiś czas informacje ‘zza kulis’.
  • Google+ – jako, że jest to alternatywa Facebooka znajdziecie tutaj póki co identyczne treści jak na portalu Zuckenberga.
  • Twitter – tu docelowo mają się znaleźć linki do wszystkich naszych tekstów oraz relacje na żywo z różnego rodzaju eventów. Profil dla wyjątkowo żądnych wiedzy.
  • YouTube – tu od pewnego czasu nic się nie działo, ale w 2012 reaktywujemy konto i znajdziecie tu naprawdę ciekawe wideo. Zapraszamy już teraz do loży widzów!

Zachęcamy przede wszystkim do dołączania do naszego profilu na Google+. Według serwisu Plustat.pl zajmujemy piąte miejsce w Polsce jeśli chodzi o wielkość stron, a nigdzie nie była ona do tej pory promowana. Co Wy na to aby pokazać ile nas jest i stanąć na szczycie?

Na wszystkich profilach co jakiś czas organizowane są „małe konkursiki”, w których zdobyć możecie gadżety Android.com.pl. Co więcej, znajdziecie tam wiele ciekawych informacji z życia redakcji – możecie w wielkim stopniu wpłynąć na to jaki kształt i charakter będzie miał ten portal.

Pozdrawiamy,
Redakcja Android.com.pl

Sprawdź najnowsze wpisy