Motorola Moto X Moto G 2014

 

Od początku listopada wszyscy oczekują jak najszybszej aktualizacji swoich smartfonów do najnowszego systemu od Google, czyli Androida 5.0 Lollipop. Na chwilę obecną niewielu posiadaczy topowych modeli może pochwalić się tym oprogramowaniem, a właściciele tanich Motoroli mogą cieszyć się tym systemem już po poprawkach.

 

Dzisiaj amerykański producent należący do Lenovo rozpoczął aktualizację swoich tańszych smartfonów do Androida 5.0.1 Lollipop. Chodzi oczywiście o tytułowe Moto G w wydaniach z 2013 roku i bieżącego. To doskonały ruch ze strony Motoroli. Zarówno Samsung, HTC, Sony, LG i inne topowe firmy zwlekają z wydaniem najnowszego systemu Google z Material Design na swoich topowych modelach, a Amerykanie aktualizują swoje tańsze modele.

 

motorola moto g 2nd android 5.0.1 lollipop

 

Duże znaczenie mają tutaj dodatki, których w przypadku Motoroli nie jest wiele, a przede wszystkim ten producent nie stosuje autorskiej nakładki. Jednak wszystkie firmy dostają wczesne wersje systemu na długo przed jego oficjalną premierą, aby miały czas na przygotowanie go „pod siebie”.

 

motorola moto g android 5.0.1 lollipop

 

W takim razie z pewnością Motorola na tle konkurencji pod względem aktualizowania systemu stoi na samej górze. Czy jest lepszy producent pod tym względem?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.