Obie wersje Moto G już z Androidem 5.0.1 Lollipop – konkurencja powinna się uczyć od Motoroli

Newsy

Motorola Moto X Moto G 2014

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Od początku listopada wszyscy oczekują jak najszybszej aktualizacji swoich smartfonów do najnowszego systemu od Google, czyli Androida 5.0 Lollipop. Na chwilę obecną niewielu posiadaczy topowych modeli może pochwalić się tym oprogramowaniem, a właściciele tanich Motoroli mogą cieszyć się tym systemem już po poprawkach.

 

Dzisiaj amerykański producent należący do Lenovo rozpoczął aktualizację swoich tańszych smartfonów do Androida 5.0.1 Lollipop. Chodzi oczywiście o tytułowe Moto G w wydaniach z 2013 roku i bieżącego. To doskonały ruch ze strony Motoroli. Zarówno Samsung, HTC, Sony, LG i inne topowe firmy zwlekają z wydaniem najnowszego systemu Google z Material Design na swoich topowych modelach, a Amerykanie aktualizują swoje tańsze modele.

 

motorola moto g 2nd android 5.0.1 lollipop

 

Duże znaczenie mają tutaj dodatki, których w przypadku Motoroli nie jest wiele, a przede wszystkim ten producent nie stosuje autorskiej nakładki. Jednak wszystkie firmy dostają wczesne wersje systemu na długo przed jego oficjalną premierą, aby miały czas na przygotowanie go „pod siebie”.

 

motorola moto g android 5.0.1 lollipop

 

W takim razie z pewnością Motorola na tle konkurencji pod względem aktualizowania systemu stoi na samej górze. Czy jest lepszy producent pod tym względem?

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x