Sieciowe strzelanki cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Jednym z najpopularniejszych przedstawicieli gatunku jest Tom Clancy’s: Rainbow Six Siege. Produkcja Ubisoftu ma masę graczy, a jej regularna cena jest dość wysoka. Na szczęście już od jutra będzie można ją wypróbować całkowicie za darmo, co być może przyczyni się do podjęcia decyzji o zakupie pełnej wersji gry. Można chociaż spróbować.

Darmowy tydzień z Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege darmowy tydzień

Ubisoft ogłosił, że już od 27 sierpnia Rainbow Six Siege będzie dostępne zupełnie za darmo, choć tylko przez tydzień, do 4 września. W tym czasie zainteresowani gracze będą mogli pobrać opisywaną produkcję i zapoznać się ze wszystkim, co oferuje. Mowa tu m.in. o każdej mapie, broni czy trybie. Oczywiście oferta obowiązuje na wszystkich platformach: PC, PlayStation 4 i Xboxie One. Gra cieszy się bardzo dobrymi ocenami, a ponadto ma oddaną społeczność. To multiplayerowa produkcja, w której walczą ze sobą dwie drużyny. Rozgrywka jest bardzo emocjonująca.

Zobacz także: „Wyprzedaż na Gamescom”, czyli nowa oferta w Xbox Store. Oto lista 40 gier, które warto kupić

Wersja pecetowa będzie dostępna na Uplayu, na PS4 w PlayStation Store, a na Xboxa One w Xbox Store. Warto wspomnieć, że przez ograniczony czas niektóre edycje gry są dostępne w promocyjnych cenach. Postępy poczynione podczas darmowego tygodnia oczywiście przeniosą się do pełnej wersji, gdy zdecydujemy się na jej zakup. Więcej informacji można znaleźć na stronie Ubisoftu. Będziecie testować, czy to nie wasza bajka? Jak zawsze dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Ubisoft

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.