Sony to bardzo lubiana firma, która ma w swojej ofercie wiele przeróżnych produktów. Jej smartfony nie cieszą się już taką popularnością jak kiedyś, choć wciąż niektórzy je kupują. Xperia 5 to całkiem niezły flagowiec, który w naszej recenzji zdobył naprawdę dobrą ocenę. Dziś poznaliśmy wygląd jego następcy – Xperii 5 II. Smartfon prezentuje się… znajomo.

Wygląd Xperii 5 II – sprzęt zdecydowanie może się podobać

Sony Xperia 5 II

Z pełnym wyglądem Xperii 5 II można się zapoznać na powyższym renderze. Dostarczył go niezastąpiony Evan Blass, czyli człowiek słynący ze swoich „wtyków w branży”. Mężczyzna jest bardzo wiarygodny, więc można przyjąć, że nadchodzący flagowiec Sony rzeczywiście będzie tak wyglądał. Nie da się ukryć, że smartfon mocno przypomina swojego poprzednika, Xperię 5. Jedyną rzucającą się w oczy różnicą pomiędzy tymi modelami są przyciski boczne. Wygląda na to, że tym razem Sony zdecydowało się zintegrować czytnik linii papilarnych z przyciskiem zasilania. Za co w takim razie odpowiada dodatkowy przycisk? Nie wiadomo, choć niewykluczone, że będzie można przypisać do niego konkretne czynności (np. uruchamianie wybranej aplikacji).

Zobacz także: Sony Xperia 8 Lite – smartfon, który raczej nie zdobędzie serc fanów marki

Dokładna data premiery Xperii 5 II nie jest jeszcze znana, choć jest spora szansa, że Sony zaprezentuje swojego nadchodzącego flagowca na targach IFA 2020, które odbędą się już w przyszłym tygodniu. Jego cena na razie pozostaje wielką niewiadomą, choć dużego skoku raczej nie będzie. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.