[Filmy] Galaxy Note 4, Edge, S5 – wszystkie z Androidem 5.0.1 Lollipop i nakładką TouchWiz

Newsy

samsung galaxy note edge 4 s5 lte-a android 5.0.1 lollipop

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Co my byśmy zrobili bez wcześniejszego ujawniania planów producentów, bez ich wiedzy oczywiście? Czy wtedy lepiej by prezentował się mobilny rynek? To temat na zupełnie inną rozprawę, a tymczasem zobaczmy jaką aktualizację szykuje Samsung dla swoich najważniejszych, tegorocznych urządzeń.

 

Android 5.0 już na dobre zadomowił się na większości Galaxy S5, ale Koreańczycy nie zamierzają pomijać żadnej aktualizacji i już szykują wersję „Lizaka” oznaczoną jako 5.01 dla swoich topowych modeli. Oczywiście, w stylu SamMobile, wszystkie najważniejsze nowości zostały przedstawione na filmach toteż zacznijmy od Galaxy S5, w tym wypadku odmiany LTE-A:

 

 

Dalej przyszła pora na Galaxy Note 4:

 

 

Na sam koniec zakrzywiona wersja powyższego phabletu, a więc Note Edge:

 

 

Jak Wam podobają się te zmiany? Mimo że delikatne, dla posiadaczy urządzeń z serii Note dają znak, że Samsung o nich nie zapomniał.

 

 

źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x