ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Sony zapowiada konferencję na targi CES. Zgadniecie, co to za niesamowicie cienki smartfon?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
sony zapowiedz ces 2015

Do pierwszych bardzo dużych targów zrzeszających największe firmy produkujące urządzenia elektroniczne zostało już naprawdę niewiele czasu. Za dwa tygodnie, po przywitaniu 2015 roku, będziemy mogli oglądać najnowsze nowinki technologiczne na targach Consumer Electronics Show w Las Vegas.

Tym samym już zaczynają się pojawiać pierwsze zapowiedzi, a wśród tych największych producentów to Sony pierwsze zaintrygowało nas swoim filmem:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6gC_NIVpXf4[/youtube]

Jak zawsze w tego typu sytuacjach, należy zwracać uwagę na szczegóły i tak oto z powyższego nagrania możemy wyróżnić kilka elementów. Przede wszystkim powtarzająca się liczba 5 i lizak, co może oznaczać tylko i wyłącznie Androida 5.0 Lollipop oraz plany Sony, co do aktualizacji obecnych modeli. Także ta sama cyfra w połączeniu z widocznym, bardzo cienki urządzeniem może oznaczać jego grubość. Wartość 5 mm nie jest rekordem światowym, ale byłby to ogromny skok dla Sony. Z kolei również, z tego co się dowiedzieliśmy, ten producent planuje wypuścić 5 urządzeń z serii Xperia Z4. Dalej mamy wiele elementów sugerujących skupienie się na dźwięku i obrazie w postaci zdjęć i wyświetlacza. Nie trudno się domyślić, że Japończycy i te podzespoły poprawią.

W takim razie co to jest za urządzenie? Tablet, smartfon? Co obstawiacie? Xperia Z4, Ultra, Compact, Tablet, Tablet Ultra?

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy