Sony zapowiada konferencję na targi CES. Zgadniecie, co to za niesamowicie cienki smartfon?

Newsy

sony zapowiedz ces 2015

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Do pierwszych bardzo dużych targów zrzeszających największe firmy produkujące urządzenia elektroniczne zostało już naprawdę niewiele czasu. Za dwa tygodnie, po przywitaniu 2015 roku, będziemy mogli oglądać najnowsze nowinki technologiczne na targach Consumer Electronics Show w Las Vegas.

 

Tym samym już zaczynają się pojawiać pierwsze zapowiedzi, a wśród tych największych producentów to Sony pierwsze zaintrygowało nas swoim filmem:

 

 

Jak zawsze w tego typu sytuacjach, należy zwracać uwagę na szczegóły i tak oto z powyższego nagrania możemy wyróżnić kilka elementów. Przede wszystkim powtarzająca się liczba 5 i lizak, co może oznaczać tylko i wyłącznie Androida 5.0 Lollipop oraz plany Sony, co do aktualizacji obecnych modeli. Także ta sama cyfra w połączeniu z widocznym, bardzo cienki urządzeniem może oznaczać jego grubość. Wartość 5 mm nie jest rekordem światowym, ale byłby to ogromny skok dla Sony. Z kolei również, z tego co się dowiedzieliśmy, ten producent planuje wypuścić 5 urządzeń z serii Xperia Z4. Dalej mamy wiele elementów sugerujących skupienie się na dźwięku i obrazie w postaci zdjęć i wyświetlacza. Nie trudno się domyślić, że Japończycy i te podzespoły poprawią.

 

W takim razie co to jest za urządzenie? Tablet, smartfon? Co obstawiacie? Xperia Z4, Ultra, Compact, Tablet, Tablet Ultra?

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x