ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Czy seria Xperia Z4 będzie obejmować aż 5 urządzeń? Oto bezkonkurencyjny tablet z dopiskiem Ultra

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
sony xperia z3 compact tablet zapowiedz

Sony prężnie rozwija swoje portfolio, co jest z jednej strony uznawane za dobry ruch, ale jednak większość opinii, które do nas docierają mówią, że Japończycy niepotrzebnie idą w stronę Samsunga. W takim razie czy zdecydowane poszerzenie linii Xperia Z pozytywnie wpłynie na wyniki finansowe?

Sony doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że ich flagowa rodzina urządzeń jest jedną z najpopularniejszych i cieszących się najlepszymi recenzjami. W takim razie niedługo ujrzymy kolejną partię urządzeń oznaczonych jako Xperia Z4. Wśród nich znajdą się oczywiście: właściwy smartfon, wersja Compact, phablet Ultra oraz dwa tablety. Jednego byliśmy pewni: Xperia Z4 Tablet, ale drugiej wersji, z dopiskiem Ultra dopiero teraz się ujawnił. Tym samym widać, że Sony chce stosować takie same odmiany w smartfonach jak i właśnie tabletach. Zwróćcie uwagę na poniższą specyfikację:

sony xperia z4 tablet ultra

To urządzenie jest tak dobre, że… aż za dobre. Snapdragon 810 najprawdopodobniej nie jest jeszcze gotowy do wprowadzenia, a reszta danych zamknęłaby dalsze możliwości Sony na rozwój przez przynajmniej pół roku i tym samym wprowadzania „wielkich” nowości.

W takim razie pytanie brzmi – czy na targach CES lub MWC będziemy mieć szansę ujrzeć Xperię Z4 Tablet Ultra? Czy to tylko zwykły koncept i tym samym ciekawa plotka?

źródło: GSMArena.com

Sprawdź najnowsze wpisy