Sony potwierdza termin wydania „Lizaka” dla Xperii!

Newsy

05_Xperia_Z3_Tablet_Compact_Water

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Obecnie niewielu producentów może pochwalić się urządzeniami w swoim portfolio, której już korzystają z najnowszego mobilnego systemu Google w postaci Androida 5.0/5.0.1 Lollipop. Niemniej jednak, każda oficjalna wzmianka o wydaniu takiej aktualizacji napawa optymizmem i tak też zrobiło Sony.

 

Mimo że już od dłuższego czasu wiedzieliśmy, że Sony ma ambitne plany, co do usprawnienia swoich obecnych smartfonów to dopiero teraz Japończycy oficjalnie potwierdzili, że „Lizak” na Xperiach pojawi się na początku przyszłego roku. Pierwszymi urządzeniami w kolejce są oczywiście flagowe modele w postaci Z3 oraz Z2. Bardzo prawdopodobnie równolegle aktualizację otrzyma pomniejszona wersja, czyli Z3 Compact. Nie jest to zbyt konkretnie określony termin, podobnie jak stwierdzenie, że pozostałe Xperie z serii Z – również tablety – otrzymają taki sam system w ciągu kolejnych kilku miesięcy.

 

Tym samym, posiadacze Xperii Z2 i Z3 w styczniu lub w lutym powinni zostać poinformowani, że „Lizak” jest dostępny dla ich urządzeń. Nie uważacie, że to trochę późno?

 

 

źródło: androidauthority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x