Sony potwierdza termin wydania „Lizaka” dla Xperii!

Newsy

05_Xperia_Z3_Tablet_Compact_Water

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Obecnie niewielu producentów może pochwalić się urządzeniami w swoim portfolio, której już korzystają z najnowszego mobilnego systemu Google w postaci Androida 5.0/5.0.1 Lollipop. Niemniej jednak, każda oficjalna wzmianka o wydaniu takiej aktualizacji napawa optymizmem i tak też zrobiło Sony.

 

Mimo że już od dłuższego czasu wiedzieliśmy, że Sony ma ambitne plany, co do usprawnienia swoich obecnych smartfonów to dopiero teraz Japończycy oficjalnie potwierdzili, że „Lizak” na Xperiach pojawi się na początku przyszłego roku. Pierwszymi urządzeniami w kolejce są oczywiście flagowe modele w postaci Z3 oraz Z2. Bardzo prawdopodobnie równolegle aktualizację otrzyma pomniejszona wersja, czyli Z3 Compact. Nie jest to zbyt konkretnie określony termin, podobnie jak stwierdzenie, że pozostałe Xperie z serii Z – również tablety – otrzymają taki sam system w ciągu kolejnych kilku miesięcy.

 

Tym samym, posiadacze Xperii Z2 i Z3 w styczniu lub w lutym powinni zostać poinformowani, że „Lizak” jest dostępny dla ich urządzeń. Nie uważacie, że to trochę późno?

 

 

źródło: androidauthority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x