Cena Oppo Watch w naszym kraju została już ustalona, a sprzęt trafi do sprzedaży za kilka dni. Wtedy też będzie można skorzystać ze specjalnej oferty, która pozwoli kupić urządzenie taniej. Dobra wiadomość jest taka, że Oppo Watch w Polsce pojawi się w wersji z Wear OS na pokładzie, czyli nie będzie problemów z płatnościami zbliżeniowymi.

Cena Oppo Watch

cena Oppo Watch
Oppo Watch

Zacznijmy od najważniejszego, czyli tego, ile wynosi cena Oppo Watch. W sprzedaży pojawią się dwie wersje zegarka, które różniły się będą wielkością. W przyszłości planowane jest także wprowadzenie do sprzedaży wariantu w kolorze złotym. Jednak teraz będzie można kupić zegarek czarny (wersja 46 mm) lub czarny i różowy (wersja 41 mm). Także w późniejszym terminie mają trafić do sklepów wersje z eSIM/LTE, bo teraz smartwatch obsługuje jedynie Wi-Fi. Oto ich ceny:

  • Oppo Watch (46 mm, czarny) – cena 1299 złotych
  • Oppo Watch (41 mm, czarny, różowy) – cena 999 złotych

Jednak w najbliższych dniach, oba modele będzie można kupić trochę taniej. Od 31.08 do 06.09 w za wersję 46 mm zapłacimy bowiem 1149 złotych, a za wersję 41 mm 899 złotych. Takie ceny mają obowiązywać we wszystkich kanałach sprzedaży, a sprzęty pojawią się w MediaMarkcie, Media Expercie, RTV Euro AGD, x-komie i strefie marki na Allegro. Dodatkowo smartwatche pojawią się także w ofercie sieci komórkowych T-Mobile oraz Orange.

Zobacz też: Płatności online zmierzają na OLX.

Co oferuje Oppo Watch?

Chyba najważniejsza informacja dla zainteresowanych jest taka, że Oppo Watch pojawi się w Polsce z Wear OS na pokładzie. Model 46 mm będzie więc pozwalał na dokonywanie płatności zbliżeniowych czy np. obsługę Map Google. Ten sam model wykonany jest ze stopu aluminium. Wyświetlacz AMOLED ma przekątną 1,91 cala i obejmuje całą paletę barw DCI-P3, a rozdzielczość to 402×476 pikseli. Maksymalna jasność to aż 1000 nitów, więc nie powinno być obaw, że w słoneczny dzień będzie problem z odczytaniem powiadomień. I co sądzicie o takiej cenie urządzenia?

Źródło: Oppo informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.