ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy M51 wygląd

Wygląd Galaxy M51 bez tajemnic – oficjalne rendery już w Sieci

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung to bardzo popularna firma, która wydaje na rynek wiele typów produktów. Największym wzięciem cieszą się oczywiście smartfony. Już wkrótce na sklepowych półkach pojawi się wyczekiwany Galaxy M51, który jeśli wierzyć przeciekom, będzie miał akumulator o pojemności 7000 mAh. Dziś do Sieci trafiły oficjalny rendery pokazujące go w pełnej okazałości. Smartfon zdecydowanie może się podobać.

Wygląd Samsunga Galaxy M51 – jak prezentuje się nadchodzący „średniak”?

Dokładna data premiery Galaxy M51 nie jest jeszcze znana, choć Samsung powinien pokazać opisywany model już w najbliższym czasie. Według całkiem wiarygodnych plotek urządzenie ma trafić na rynek ze Snapdragonem 730G i 8 GB RAM-u na pokładzie. Jego największym wyróżnikiem będzie jednak ogromna bateria, która z pewnością skusi wiele osób do zakupu. Z wyglądem Galaxy M51 można się zapoznać na powyższych renderach. Co ważne, są to oficjalne materiały prasowe, więc nie należy kwestionować ich autentyczności.

Zobacz także: To już koniec serii Galaxy Note? Plotki o nowych planach Samsunga niepokoją fanów

Nie da się ukryć, że smartfon wygląda inaczej, niż na wcześniejszych grafikach. Czy lepiej? To już kwestia mocno indywidualna. Jedno ze źródeł dodaje, że cena Galaxy M51 w Indiach powinna oscylować pomiędzy 25000 a 30000 rupii indyjskich (~1258 – 1510 złotych). Nawet jeśli doniesienie okaże się prawdziwe, to należy pamiętać, że w innych zakątkach świata z pewnością będzie drożej. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy