SimCity BuildIt oficjalnie dostępne na Androida

Newsy

Converted_file_bb332a6a

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Seria SimCity od dawna cieszy się ogromną popularnością. Zeszłoroczna odsłona przyciągnęła przed ekrany komputerów miliony graczy. Nic dziwnego, że Electronic Arts zdecydowało się na wydanie mobilnej wersji tejże gry – SimCity BuildIt, które od dziś dostępne jest w Sklepie Play.

 

Podobnie jak w wersji przeznaczonej na PC zadaniem gracza jest rozbudowa miasta. Jako burmistrz musimy zaspokajać potrzeby naszych mieszkańców oraz zapewnić im odpowiednie warunki do życia. Gra jest darmowa, jednak nie obędzie się tu bez mikropłatności, których koszt sięga ponad 400 zł!

 

 

Ostatnimi czasy trend na mobilne wersje większych tytułów upowszechnia się, co widzimy m.in. na przykładzie World of Tanks. A jaką grę Wy chcielibyście ujrzeć na ekranach swoich telefonów?

 

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x