ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Mobilny YouTube zaktualizowany – teraz z chatem dla filmów nadawanych na żywo

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Aplikacje
youtube material design android

YouTube w ostatnich kilku tygodniach coraz bardziej się rozwija. Mobilna aplikacja tego najpopularniejszego serwisu w swojej kategorii co chwilę otrzymuje dodatkowe usprawnienia, które z pewnością umożliwiają pozbycie się większych urządzeń na rzecz smartfonów i tabletów.

Razem z aktualizacją aplikacji do wersji 6.0, YouTube otwiera się dla osób, które często oglądają filmy nadawane na żywo (czyli popularne streamy). Po wprowadzeniu oglądaniu nagrań offline oraz zupełnej przebudowie programu, teraz dodano chat.

youtube chat android

Czy to pozytywna zmiana? Z pewnością nie będzie trzeba teraz uruchamiać komputera, aby napisać coś na tego typu filmach, ale wszyscy doskonale wiemy, że jeżeli oglądalność jest bardzo duża to tego typu wiadomości są najzwyklej w świecie nieczytelne i bezużyteczne. Mimo wszystko, mobilna aplikacja YouTube coraz bardziej przybliża nam pełnoprawną wersję serwisu i pozwala na odłożenie komputera na bok.

Pytanie do Was – czego jeszcze Wam brakuje w powyższym programie od Google? Oczywiście chcąc oglądać filmy w tle, musicie zainteresować się innymi, niezależnymi aplikacjami, gdyż YouTube ze względu na reklamy nigdy na to się nie zdecyduje.

źródło: Android Police

Sprawdź najnowsze wpisy