Mobilny YouTube zaktualizowany – teraz z chatem dla filmów nadawanych na żywo

Aplikacje

youtube material design android

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

YouTube w ostatnich kilku tygodniach coraz bardziej się rozwija. Mobilna aplikacja tego najpopularniejszego serwisu w swojej kategorii co chwilę otrzymuje dodatkowe usprawnienia, które z pewnością umożliwiają pozbycie się większych urządzeń na rzecz smartfonów i tabletów.

 

Razem z aktualizacją aplikacji do wersji 6.0, YouTube otwiera się dla osób, które często oglądają filmy nadawane na żywo (czyli popularne streamy). Po wprowadzeniu oglądaniu nagrań offline oraz zupełnej przebudowie programu, teraz dodano chat.

 

youtube chat android

 

Czy to pozytywna zmiana? Z pewnością nie będzie trzeba teraz uruchamiać komputera, aby napisać coś na tego typu filmach, ale wszyscy doskonale wiemy, że jeżeli oglądalność jest bardzo duża to tego typu wiadomości są najzwyklej w świecie nieczytelne i bezużyteczne. Mimo wszystko, mobilna aplikacja YouTube coraz bardziej przybliża nam pełnoprawną wersję serwisu i pozwala na odłożenie komputera na bok.

 

Pytanie do Was – czego jeszcze Wam brakuje w powyższym programie od Google? Oczywiście chcąc oglądać filmy w tle, musicie zainteresować się innymi, niezależnymi aplikacjami, gdyż YouTube ze względu na reklamy nigdy na to się nie zdecyduje.

 

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x