samsung galaxy note 3 android 5.0 lollipop lizak

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Smartfony mają to do siebie, że aktualizowane do najnowszych wersji systemów rozwijają na nowo swoje skrzydła dzięki nowym możliwościom. Tym samym, konsumenci zwracają uwagę na to, czy dany producent jest chętny do długiego wspierania swoich produktów. Jeżeli są one z najwyższej półki to koniecznością jest jeszcze jak najszybsze wydawanie aktualizacji.

 

W takim razie mamy Samsunga, który już Galaxy S5 uzbroił w „Lizaka”, a teraz okazuje się, że model również mający dostać aktualizację, ale w 2015 roku, dostaje ją teraz. Jest to oczywiście zeszłoroczny flagowy phablet Koreańczyków w postaci Galaxy Note 3. Wietnamscy użytkownicy tego smartfony informują, że ich urządzenie można zaktualizować do najnowszej wersji systemu Android. Tym samym model oznaczony jako SM-N900U od dzisiaj dołącza do jeszcze małej grupy smartfonów i tabletów pracujących pod kontrolą „Lizaka”.

 

Jest to dosyć zaskakujący ruch, właśnie ze względu na to, że zgodnie ze wcześniejszymi planami, ta aktualizacja miała pojawić się dopiero w 2015 roku. Uzasadnienie zdaję się samo nasuwać – czyżby Wietnamczycy póki co mieli sprawdzać możliwości Lollipopa na Note 3, a globalne wprowadzanie nowego systemu rozpocznie się dopiero za miesiąc?

 

źródło: Phone Arena
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.