Samsung Galaxy S6 – data premiery, oczekiwania producenta i wszystko, co dotychczas udało nam się dowiedzieć

Newsy

samsung galaxy s6 project zero koncept

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Już niewiele brakuje, aby uznać Samsunga Galaxy S5 za model stary, nadający się do wymiany. Tak myśli właśnie producent, gdyż dużymi krokami zbliżamy się do premiery jego następcy – tak z kolei twierdzą wszystkie ujawniane plotki. W takim razie zbierzmy wszystko w jedno miejsce i zobaczmy jak na obecnym etapie prezentuje się Project Zero.

 

Specyfikacja Galaxy S6 nie może być tak naprawdę inna i musi zawierać wszystko, co najlepsze, a więc:

 

  • 5,5-calowy wyświetlacz QHD;
  • układ Exynos 7420/Snapdragon 810 z 3 GB RAM;
  • 32 GB wbudowanej pamięci;
  • aparaty: 20 MPx i 5 MPx;
  • na w pół metalowa obudowa;
  • Android Lollipop z najnowsza nakładką TouchWiz.

 

Bez żadnych rewelacji, prawda? Tylko czy aby nie za bardzo Samsung zbliża się do Note’a? Szczególnie, że musimy wziąć pod uwagę, iż najprawdopodobniej ujrzymy również wersję Galaxy S6 Edge, a więc zakrzywiony wyświetlacz, ale w tym wypadku na obie krawędzie.

 

Samsung planuje sprzedać 45 milionów egzemplarzy swojego nadchodzącego flagowca wliczając w to 10 milionów sztuk wersji Edge. Czy to się uda? Okaże się po premierze, która bardzo możliwe, że odbędzie się na targach CES w Las Vegas, a więc za niecały miesiąc (6-9 stycznia). Uważacie, że Koreańczycy zrewolucjonizują rodzinę smartfonów Galaxy S tym modelem?

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x