Czy prototyp Galaxy S6 to fake?

Newsy

samsung galaxy s5 plus g901f

 
Zdjęcie, które rzekomo przedstawia prototyp Samsunga Galaxy S6 obiegło internet. Wszyscy zastanawiali się czy to możliwe, że koreański flagowiec będzie dokładnie tak wyglądał. Zapewne wielu osobom spodobały się cienkie ramki i duży wyświetlacz.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Jak się okazuje sprytni internauci zauważyli, że fotografia jest nieprawdziwa. W rzeczywistości, to przerobione zdjęcie Galaxy Alpha. Widać takie samo ułożenie  smartfona w dłoni i identyczne tło co dobitnie wskazuje na to, że ktoś rozbudził nasze nadzieje zabawą w Photoshopie. Szczerze mówiąc, gdyby tak wyglądał Galaxy S6 mielibyśmy powód do radości, a tak pozostaje nam czekać na oficjalne informacje.

 
fake

Źródło: phonearena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x