samsung galaxy s5 plus g901f

 
Zdjęcie, które rzekomo przedstawia prototyp Samsunga Galaxy S6 obiegło internet. Wszyscy zastanawiali się czy to możliwe, że koreański flagowiec będzie dokładnie tak wyglądał. Zapewne wielu osobom spodobały się cienkie ramki i duży wyświetlacz.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

 

Jak się okazuje sprytni internauci zauważyli, że fotografia jest nieprawdziwa. W rzeczywistości, to przerobione zdjęcie Galaxy Alpha. Widać takie samo ułożenie  smartfona w dłoni i identyczne tło co dobitnie wskazuje na to, że ktoś rozbudził nasze nadzieje zabawą w Photoshopie. Szczerze mówiąc, gdyby tak wyglądał Galaxy S6 mielibyśmy powód do radości, a tak pozostaje nam czekać na oficjalne informacje.

 
fake

Źródło: phonearena.com
Dawid Przewoźnik