Nowa oferta dla kibiców to najnowsza propozycja od T-Mobile. Operator przygotował abonament, który może szczególnie zainteresować fanów piłki nożnej i innych dyscyplin sportowych. Znamy już ceny nowej oferty.

Oferta dla kibiców w T-Mobile – co zawiera i ile kosztuje?

Transmisje wideo zużywają dużą ilość transferu danych. Widzom rozgrywek sportowych zwykły pakiet danych mógłby więc nie wystarczyć. Oto co zawiera nowa oferta dla kibiców w T-Mobile:

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]
  • Nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich w kraju i w roamingu w UE
  • Pakiet 15 GB internetu do wykorzystania w kraju
  • Supernet Video DVD, czyli możliwość oglądania wideo z następujących platform bez zużywania pakietu danych: YouTube, Netflix, Amazon Prime Video, Wyborcza.pl, VOD.pl, TVP Sport, TVP Info, TikTok, Player, Filmy Google Play, WP Pilot, TVP Stream, TVP VOD, Chili, Poland In.
  • Pakiety sportowe Ipla Sport, Ipla Polsat Sport Premium, Ipla Eleven Sports na 30 dni w prezencie

Wiemy już, co zawiera nowa oferta T-Mobile. Teraz pojawia się pytanie, ile za to trzeba zapłacić? Miesięczna opłata w przypadku abonamentu bez telefonu wynosi 55 zł po uwzględnieniu rabatów za e-fakturę i zgody marketingowe.

Czytaj także: 1 GB internetu w roamingu w UE dla klientów T-Mobile – jak aktywować bonus?

Ile musimy zapłacić, jeśli chcemy ofertę dla kibiców od T-Mobile razem ze smartfonem? Wtedy miesięczna opłata wyniesie co najmniej 85 zł. Ostateczny koszt zależy od wybranego przez nas modelu urządzenia.

źródło: informacja prasowa

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.