Play ma nową propozycję dla klientów – internet bezprzewodowy od 35 zł miesięcznie. Ostateczna kwota do zapłaty zależy jednak od naszego zapotrzebowania na gigabajty. Oto podstawowe informacje o ofercie fioletowego operatora.

Internet bezprzewodowy w Play od 35 zł miesięcznie – szczegóły

Ceny za dostęp do internetu bezprzewodowego w nowej ofercie Play zaczynają się od 35 zł miesięcznie. W podstawowym pakiecie otrzymujemy 70 GB transferu. Kolejne pakiety zawierają nielimitowaną ilość GB, a ich ceny różnią się w zależności m.in. od liczby GB z pełną prędkości:

  • 100 GB za 45 zł miesięcznie
  • 200 GB z dostępem do 5G za 55 zł miesięcznie
  • 500 GB z dostępem do 5G za 75 zł miesięcznie
  • 500 GB z dostępem do 5G oraz z routerem Huawei 5G CPE Pro 2 – 100 zł miesięcznie

Czytaj także: 1 GB internetu w roamingu w UE dla klientów T-Mobile – jak aktywować bonus?

W zależności od potrzeb, do któregoś z pakietów można dobrać urządzenie. Może to być np. laptop, router, wzmacniacz Wi-Fi lub tablet. W każdym z pakietów Play zapewnia użytkownikom 6 miesięcy dostępu do serwisu muzycznego Tidal oraz do platformy streamingowej Amazon Prime Video, a także 1 miesiąc korzystania z Ochrony Internetu. Dodatkowo klienci mogą liczyć na preferencyjne warunki korzystania z Play NOW TV. Fioletowy operator informuje m.in. o pakiecie HBO GO w prezencie.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.