Samsung Galaxy S4 GPe otrzymuje Androida 5.0 Lollipop! Co z Nexusami?

Łukasz Pająk Newsy 2014-12-13

samsung galaxy s4 lollipop touch wiz android 5.0

 

Po wielu tygodniach oczekiwania, rozpoczął się okres aktualizowania jak największej ilości urządzeń do najnowszej wersji systemu Android w postaci Lollipop. Teoretycznie na pierwszy ogień powinny pójść wszystkie Nexusy, ale doskonale wiemy, że Google pod tym względem strzelił sobie w stopę.

 

Na szczęście druga „rodzina” urządzeń stworzona przy niewielkiej współpracy z amerykańskim gigantem w postaci edycji smartfonów i tabletów Google Play edition wygląda o wiele ciekawiej. Tym samym, jak już mogliście przeczytać na naszym portalu, HTC One otrzymał aktualizację do Androida 5.0.1 Lollipop, a teraz przyszła pora na kolejnego smartfona. Jest nim zeszłoroczny flagowy model Samsunga w postaci Galaxy S4, który od dzisiaj w wersji Google Play edition również może cieszyć się „Lizakiem” (w wersji 5.0). Po pobraniu 500 MB danych, użytkownicy „S’ki” będą mogli cieszyć się nowym designem oraz wieloma nowymi funkcjami.

 

Czy czekacie na możliwość zainstalowania Lollipopa na Waszym Galaxy S4 pochodzącym prosto od producenta lub też od operatora?

 

źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x