samsung galaxy s4 lollipop touch wiz android 5.0

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Po wielu tygodniach oczekiwania, rozpoczął się okres aktualizowania jak największej ilości urządzeń do najnowszej wersji systemu Android w postaci Lollipop. Teoretycznie na pierwszy ogień powinny pójść wszystkie Nexusy, ale doskonale wiemy, że Google pod tym względem strzelił sobie w stopę.

 

Na szczęście druga „rodzina” urządzeń stworzona przy niewielkiej współpracy z amerykańskim gigantem w postaci edycji smartfonów i tabletów Google Play edition wygląda o wiele ciekawiej. Tym samym, jak już mogliście przeczytać na naszym portalu, HTC One otrzymał aktualizację do Androida 5.0.1 Lollipop, a teraz przyszła pora na kolejnego smartfona. Jest nim zeszłoroczny flagowy model Samsunga w postaci Galaxy S4, który od dzisiaj w wersji Google Play edition również może cieszyć się „Lizakiem” (w wersji 5.0). Po pobraniu 500 MB danych, użytkownicy „S’ki” będą mogli cieszyć się nowym designem oraz wieloma nowymi funkcjami.

 

Czy czekacie na możliwość zainstalowania Lollipopa na Waszym Galaxy S4 pochodzącym prosto od producenta lub też od operatora?

 

źródło: SamMobile
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.