T-Mobile proponuje swoim klientom 1 GB internetu w roamingu na terenie stredy 1A Unii Europejskiej. To kolejna odsłona cotygodniowej akcji Happy Fridays. Bonus przyda się osobom wyjeżdżającym za granicę. Korzystanie z internetu w innych krajach, niż Polska będzie bardziej swobodne.

Jak aktywować w T-Mobile 1 GB internetu w roamingu na terenie UE?

Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci indywidualni T-Mobile. Nie ma znaczenia, czy ktoś posiada abonament, czy ofertę typu MIX lub na kartę. Czas na aktywację bonusu to dni 21-23 sierpnia 2020 roku.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Darmowe 1 GB internetu można odebrać w aplikacji Mój T-Mobile. Alternatywna metoda to wysłanie bezpłatnego SMS-a o treści HF pod numer 80800. W ciągu 72 godzin od aktywacji klient otrzyma potwierdzenie aktywacji pakietu. Ważność pakietu to 30 dni. Co istotne, z promocji można skorzystać tylko jeden raz.

Czytaj także: Xiaomi wyjaśnia, jakim cudem może zapewnić ładowanie bezprzewodowe z mocą 50 W

Z darmowego GB internetu można korzystać na terenie strefy roamingowej 1A UE. Należą do niej następujące kraje: Austria, Azory, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Madera, Malta, Martynika, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Reunion, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, a także Wyspy Kanaryjskie.

źródło: informacja prasowa

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.