Instagram to jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie. Korzysta z niego masa użytkowników, dlatego Facebook ma doskonałą motywację do nieustannego ulepszania swojego produktu. Niedawno na Instagramie pojawiły się kody QR, a teraz do aplikacji trafił mechanizm sugerowanych postów, dzięki któremu zawsze będziemy mieli co przeglądać. To nowość, która może się podobać.

Sugerowane posty na Instagramie – nowa funkcja już w lubianej aplikacji

Instagram sugerowane posty

Strona główna Instagrama wygląda bardzo prosto. Znajdują się na niej posty użytkowników, których obserwujemy. Czasami zdarza się, że przejrzymy już wszystkie zdjęcia z ostatnich dwóch dni, po czym wita nas komunikat mówiący, że jesteśmy na bieżąco. Dotychczas można było jedynie obejrzeć te same zdjęcia po raz kolejny, jednak teraz po dotarciu do końca, Instagram zacznie pokazywać sugerowane posty od osób, których nie obserwujemy.

Zobacz także: Integracja Instagrama z Messengerem, czyli ruch, który nikomu nie jest potrzebny

Julian Gutman, szef produktu w Instagram Home dodaje, że sugerowane posty na stronie głównej aplikacji nie będą tymi samymi, które pojawiają się na karcie Eksploruj. Treści, które będą się wyświetlać, mają być powiązane tematycznie z profilami, które obserwujemy. Jeśli więc np. interesujemy się gotowaniem i śledzimy Gordona Ramsaya, to niewykluczone, że w sugerowanych pojawią się posty Jamie Olivera, którego z kolei nie zaobserwowaliśmy. Co sądzicie o tej nowości w Instagramie? Dajcie znać w sekcji komentarzy poniżej!

Źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.