HBO GO to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych z filmami i serialami na świecie. Każda licząca się w branży platforma regularnie aktualizuje zawartość swojej biblioteki. Jak nietrudno się domyślić, HBO GO również. Dziś w serwisie pojawiła się garść nowości, w tym film pod tytułem „Pałac idealny”. Pełne zestawienie dodanych tytułów można znaleźć w dalszej części newsa.

Nowości na HBO GO – „Pałac idealny” i inne (czwartek, sierpień 2020)

HBO GO pałac idealny

HBO GO nie próżnuje, czego dzisiejszy dzień jest doskonałym przykładem. Co prawda nie dodano tak dużo, jak można by chcieć, aczkolwiek lepsze to, niż nic. Przechodząc do konkretów, pełna lista nowości prezentuje się następująco:

  • Pałac idealny / The Ideal Palace (2018) [+ audio, + napisy] – gatunek: historyczny, kraj pochodzenia: Francja
    • Filmweb: 7/10, IMDB: 7,2/10
  • Taniec serca – historia baletu Fortepian / The Heart Dances – the journey of The Piano: the ballet (2018) [+ audio, + napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Nowa Zelandia
    • IMDB: 7,3/10
  • Axios (2018) [odcinek S03E11] [+ napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • IMDB: 5,9/10

Zobacz także: Kolejna produkcja HBO Max w HBO GO. To komedia „Amerykanin w marynacie”

„Pałac idealny” to francuska produkcja opowiadająca o ojcu, który stawia sobie za zadanie wybudowanie pałacu dla swojej ukochanej córki. Prace trwają przez ponad 30 lat. W rolach głównych Laetitia Casta i Jacques Gamblin. Które nowości najbardziej was zainteresowały? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.