Tylko dla czytelników Android.com.pl: zniżka -50% do restauracji na 45 dni!

Newsy

open-card-karta-czarna--lo-biale

OpenCard to karta, która oferuje wszystkim użytkownikom zniżkę -50% na jedzenie lub -30% na cały rachunek w ponad 800 restauracjach w całej Polsce. Użytkowników OpenCard jest już ponad 30 tysięcy, a sam program dynamicznie się rozwija i zmierza do stworzenia sieci 2000 restauracji.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 

Z okazji nadchodzących Świąt przygotowaliśmy dla Was – naszych czytelników coś specjalnego. Teraz każdy z Was będzie mógł stołować się po restauracjach za pół ceny. Co ważne – możecie zabrać ze sobą również swoich znajomych czy rodzinę.

 

Aby  otrzymać 45-dniową elektroniczną kartę OpenCard całkowicie za darmo (!) wystarczy kliknąć w poniższy link i ściągnąć aplikację wraz z kartą elektroniczną – prosto do Twojego smartfonu.

 

>>> KLIKNIJ <<<

 

Mając kartę wystarczy, przed złożeniem zamówienia w restauracji pokazać OpenCard w telefonie i cieszyć się przyjemnością jedzenia za pół ceny.

 

Życzymy smacznego! 🙂

Redakcja Android.com.pl


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x