Honor Watch GS Pro będzie nowym smartwatchem od producenta, który ma oferować więcej, niż zaprezentowany w zeszłym roku Magic Watch 2. I choć poskąpiono jeszcze szczegółów odnośnie nowego modelu zegarka, to mimo wszystko powiedziano o nim parę rzeczy. Możemy też zobaczyć zarys sprzętu, czyli premiery urządzenia można spodziewać się już niebawem. Czego powinniśmy po nim oczekiwać?

Honor Watch GS Pro – co już wiadomo?

Honor Watch GS Pro
Honor Watch GS Pro

Nie da się ukryć, że smartwatche nie są już tylko urządzeniami, które pokazują nam nowe powiadomienia. Producenci prześcigają się w tym, by dodawać do sprzętów nowe funkcje i tym samym znajdować dla nich nowe zastosowania. Od dawna już takie inteligentne zegarki są wykorzystywane do monitorowania stanu zdrowia czy pomaganiu w utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej. Teraz wygląda na to, że Honor zamierza zachęcić swoich klientów do tego, by ci zaczęli odkrywać świat na nowe sposoby.

W tym może pomóc Honor Watch GS Pro, czyli nowy smartwatch, który już swoim wyglądem zapowiada spore zmiany. Na grafice promocyjnej widać jedynie zarys urządzenia, ale już po nim można poznać, że będzie to bardziej sportowy sprzęt, niż dość klasyczny Magic Watch 2. Przyciski na kopercie nie będą od niej odstawać, co sprawia, że nie dostanie się tam piasek czy innego rodzaju zabrudzenia. Wiadomo, że podczas wyprawy „w teren”, coś takiego jest wielce prawdopodobne. Zapewne sprzęt będzie wodoodporny, ale trudno jeszcze zgadywać w jakim stopniu.

Zobacz też: Kody QR trafiają na Instagram.

Jakiś czas temu Honor Magic Watch 2 dostał sporą aktualizację, która zapewniła prawie 100 dodatkowych trybów sportowych. Można więc spokojnie założyć, że Watch GS Pro będzie to jeszcze rozwijał. Grafika promujące zegarek pokazuje zarówno miejską przestrzeń, jak i góry, więc zegarek powinien nadawać się także w codziennym życiu. Oby tylko miał spory akumulator, choć w przypadku produktów Honora, jest to coś, do czego jesteśmy przyzwyczajeni. Teraz tylko czekać na premierę.

Źródło: GSM Arena / Honor Weibo

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.