ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Niesamowite tapety z MIUI 12 dostępne do pobrania. Jak je zainstalować?

Autor: Michał Derej Kategoria: Newsy

Tegoroczny debiut MIUI 12, oprócz wielu nowych i przydatnych funkcji, oddał w ręce konsumentów piękne, animowane tapety, które wręcz nie mają konkurencji. Do tej pory użytkownikom forum XDA-Developers udało się przenieść część teł na inne urządzenia. Teraz jednak przyszła pora na jedną z najładniejszych propozycji o nazwie „Faraway Rings”. Zainstalować może ją wiele osób. Zobaczcie, jak to zrobić.

Tapety z MIUI 12 na twoim smartfonie. Jak je zainstalować?

Animowana tapeta, którą możecie podziwiać powyżej, już wkrótce może znaleźć się na waszym urządzeniu. Musicie jednak pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Przede wszystkim tła ekranu systemu MIUI działają wyłącznie na smartfonach lub tabletach z Androidem 8.0 Oreo, lub nowszym. Co więcej, pliki APK, które należy zainstalować na swoim urządzeniu, są dość spore, ponieważ zazwyczaj oscylują w okolicy 50 MB. Jeśli to was nie odstrasza, to prawdopodobnie nic już nie stoi na przeszkodzie – wystarczy, że przy pomocy jednego z poniższych linków pobierzecie odpowiednią aplikację i zainstalujecie ją na swoim smartfonie lub tablecie.

Pobierz:

Z oryginalnym postem autora aplikacji możecie zapoznać się na forum XDA-Developers. Dajcie znać w komentarzach, czy tapety przypadły wam do gustu!

Źródło: XDA-Developers

Sprawdź najnowsze wpisy