100 ekstra złotówek proponuje T-Mobile swoim klientom, którzy korzystają obecnie z oferty na kartę lub MIX. To nowa promocja, która potrwa tylko do 19 sierpnia. Trzeba się więc pośpieszyć, jeżeli chce się z niej skorzystać. Na szczęście, żeby to zrobić, nie trzeba się specjalnie męczyć, bo wystarczy wysłać jednego SMS-a i gotowe.

100 ekstra złotówek do T-Mobile

100 ekstra złotówek do T-Mobile
Fot. T-Mobile

Dziś, czyli 17 sierpnia, obchodzony jest Dzień Pozytywnie Zakręconych, więc T-Mobile postanowiło go w jakiś sposób uczcić. Wiadomo, że nic tak nie pomaga w świętowaniu, jak jakaś dobra promocja. Teraz jest podobnie, bo operator daje 100 ekstra złotówek, które można wykorzystać na rozmowy, SMS-y oraz MMS-y. Oferta ma obowiązywać zarówno na terenie naszego kraju, jak również UE w roamingu. Czas na wykorzystanie dodatkowych złotówek to 7 dni od momentu aktywacji usługi, czyli w sam raz na wakacyjny urlop. Wprawdzie wyjazdy teraz mogą być lekko ograniczone, ale może akurat komuś się to przyda.

Żeby aktywować darmowy bonus od T-Mobile, nie trzeba się za bardzo starać. Wystarczy wysłać SMS, ale trzeba być także klientem sieci i korzystać z jednej z dwóch ofert – na kartę lub MIX z taryfą Frii Mix. Oczywiście samą ofertę trzeba aktywować do 19 sierpnia, czyli mamy na to jeszcze całe dwa dni. Oto numery, pod które należy wysłać kod SMS. W jego treści trzeba wpisać TAK.

  • Użytkownicy T-Mobile na kartę – pod numer 80401
  • Osoby korzystające z oferty MIX – pod numer 80404

Zobacz też: Co dalej z aktualizacjami dla Huawei?

Jak więc widać, nie jest to specjalnie skomplikowane ani czasochłonne. Wprawdzie i tak zapewne większość użytkowników korzysta już z różnego rodzaju pakietów, ale zawsze dobrze mieć jakiś wybór.

Źródło: T-Mobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.