HERE oficjalnie dostępna w Sklepie Play. Za darmo!

Aplikacje

here maps

O aplikacji HERE pisaliśmy już parokrotnie. Nawigacja ta cieszy się dobrą opinią, lecz do tej pory dostępna była jedynie na stronie Nokii w postaci pliku apk. Dużą niewiadomą były też plany Finów co do ostatecznego przeznaczenia HERE, a w Sieci co jakiś czas pojawiały się sprzeczne informacje. Dzisiaj ostatecznie oba te problemy znikają, gdyż Nokia oficjalnie wprowadziła swój produkt do Sklepu Play i możemy bez problemu i co najważniejsze za darmo używać wszystkich jej funkcji!

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

 

HERE pozwala na korzystanie w trybie offline z pełnej gamy map wraz z polską nawigacją głosową, a także posiada dobre bazy POI, które jednak wymagają połączenia z internetem. W nowej wersji dostępnej w Sklepie, Nokia postawiła na optymalizację działania aplikacji oraz nieco odświeżyła interfejs. Ponadto dodano mapy kolejnych 18 państw, a łącznie ich liczba wynosi już 118.

 

 

 

 

 

Aplikację możecie pobrać ze Sklepu Play, a jeżeli już posiadacie HERE na swoim telefonie, zostanie ona automatycznie zaktualizowana.

 

 

Nokia chwali się, że plik apk z jej serwerów został pobrany ponad milion razy. Jak sądzicie, po jakim czasie wynik ten zostanie pobity za pośrednictwem Sklepu Play?

 

 

 

Źródło: Nokia, 360.here.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x