ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
motorola razr 5g krzeslo dmuchane promocja

Kup dmuchane krzesło, aby później taniej kupić Motorolę razr 5G

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Jestem fanem nieszablonowych rozwiązań – w tym też promocji. Dlatego widok dmuchanego krzesła w połączeniu ze składanym smartfonem od razu przyciągnął moją uwagę. Motorola postanowiła wejść we współpracę z firmą Minnidip i tak też powstało krzesło Minnidip x razr Ch(air). Ma być stylowe, a nie tanie, ale jakby się bardziej przypatrzeć, to jest to forma oszczędności, gdy jest się zainteresowanym zakupem razr 5G.

Minnidip x razr Ch(air), czyli dmuchane krzesło z rabatem na zakup Motoroli razr 5G

Minnidip to firma, która specjalizuje się w produktach plażowych i basenowych. W jej ofercie znajdziecie same baseny, fotele, piłki i wszystko inne, co wymaga nadmuchania. Tak, pompka też się znajdzie. Tym sposobem współpraca Minnidip i Motoroli nie mogła skończyć się niczym innym, jak właśnie kolejnym, dmuchanym produktem. Jest to fotel Ch(air), gdzie celowo zaznaczane jest powietrze. Ma ono symbolizować fakt, że fotel został stworzony tak, jakbyśmy leżeli w nim. Dodatkowo w jednym z podłokietników znajdziemy miejsce na telefon.

Na stronie firmy co chwilę pojawiają się wzmianki o tym, że nie jest to fotel, który nadaje się do wody, podobnie jak sam smartfon. Ten też nie jest dołączany do zestawu – musi być po amerykańsku. Niemniej całość można dzisiaj zamówić w przedsprzedaży za 70 dolarów. W tej cenie zainteresowani otrzymają kod rabatowy na kolejny produkt z rodziny razr, którym niewątpliwie będzie Motorola razr 5G. Jej premiera ma się odbyć 9 września, a sama obniżka wynosi 200 dolarów.

Zobacz też: Jak zostać serwisantem telefonów? Wymagania, zarobki, kulisy pracy.

Promocja niewątpliwie ciekawa, ale oczywiście nie jest skierowana dla Polaków. Czy Motorola powinna pomyśleć o czymś podobnym specjalnie dla nas? Co byście wymyślili?

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy